Internetinė prekyba veikia. Kviečiame užsakyti prekes.
Prekių pristatymas vykdomas įprastai - pristatome. Skambinkite.
Dėl šalyje paskelbto karantino ir siekdami maksimaliai sumažinti COVID-19 viruso plitimo galimybę -
aptarnausime tik iš anksto užsiregistravusius klientus ir teiksime tik šias būtiniausias paslaugas: interneto parduotuvės prekių atsiėmimas. 
Vilniuje yra galimybė prekes atsiimti mūsų salone, bekontakčiu būdu. Atsiskaitymas už prekes bus galimas tik bankiniu pavedimu.

Moderni sieninio relingo sistema

Išnaudokite sienas daiktams laikyti! Sieninės lentynos ir kabyklos - puikus daiktų laikymo sprendimas. Mažose virtuvėse - tai idealus sprendimas. Sieninės sistemos leidžia sutaupyti stalviršio (maisto ruošos) vietą, ir virtuvė tampa funkcionalesne. Sukabinus samčius, lenteles, sietelius, net puodų dangčius - visą likusį paviršių galite naudoti maisto ruošimui. Ant sienos patogiai galima sukabinti šluostes, papildomas lentynas.

Virtuvės skersiniai (relinginės sistemos) - tai puiki galimybė ,,išplėsti" sienos dalis tarp stalviršio ir pakabinamų spintelių. Galima sutalpinti bent vieno gero stalčiaus turinį. Virtuvėje bus daugiau vietos, patogiai galėsite laikyti peilius, indelius, prieskonius, žalumynus, kabinti samčius, kitus reikmenis.

Galima pasirinkti iš daug detalių: kabliukai, stovai, lentynos, lentynėlės, laikikliai, prieskonių indelių laikikliai, rankšluoščio laikikliai, virtuviniai relingai, relingas, butelių laikiklis, dviguba lentyna, receptų laikiklis, padėkliukai, prieskoninės.

Moderni sieninio relingo sistema

Aktyvūs filtrai