Internetinė prekyba veikia. Kviečiame užsakyti prekes.
Prekių pristatymas vykdomas įprastai - pristatome. Skambinkite.
Dėl šalyje paskelbto karantino ir siekdami maksimaliai sumažinti COVID-19 viruso plitimo galimybę -
aptarnausime tik iš anksto užsiregistravusius klientus ir teiksime tik šias būtiniausias paslaugas: interneto parduotuvės prekių atsiėmimas. 
Vilniuje yra galimybė prekes atsiimti mūsų salone, bekontakčiu būdu. Atsiskaitymas už prekes bus galimas tik bankiniu pavedimu.

BICIULIS.LT įgaliotas BOYARD atstovas Lietuvoje ir Pabaltijo šalyse.

„BOYARD“ – vienas iš didžiausių baldų furnitūros tiekėjų.

Norėdami, kad mūsų produkcija taptų labiau prieinama tiek didmenininkams, tiek mažmenininkams, mes įkūrėme savo internetinę parduotuvę. Joje pateikiamas pilnas „BOYARD“ gaminių spektras, o užsakymus realiu laiku galima atlikti iš bet kurio pasaulio taško. 

Kodėl baldų furnitūra BOYARD?

1. Pas mus galite įsigyti praktiškai visų tipų išorinę ir funkcinę furnitūrą virtuvės, miegamojo, svetainės baldams – nuo atmetiklių, sąvaržų, ekscentrikų, rankenėlių iki stalčių sistemų, modernių kargo sistemų. Baldų furnitūra ir sprendimai baldams.

2. Jau dabar mes esame užėmę apie 30 proc. Rusijos rinkos, ir tai nėra riba, nes ketiname plėsti savo asortimentą ir gamybinius pajėgumus.

3. Mūsų produkcija – tai prieinamų kainų ir tikrai aukštos kokybės derinys. Dešimtys tūkstančių klientų jau išbandė mūsų produkciją ir galėjo įsitikinti jos ilgaamžiškumu.

4. Aptarnaudami klientus mes užtikriname įvairiapuses paslaugas – nuo konsultacijos ir kompleksinio tiekimo pagal jūsų paraiškas plano parengimo iki transportavimo logistikos (bendrovės atstovybės veikia Maskvoje, Sankt Peterburge, Jekaterinburge, Krasnodare, taip pat sėkmingai veikia filialas Minske, taip pat Vilniuje). Jeigu jums reikalinga kokybiška, ilgaamžė, įvairaus dizaino ir funkcionalumo baldų furnitūra, viską galite užsisakyti bendrovės „BOYARD“ internetinėje parduotuvėje didmeniniais ir mažmeniniais kiekiais. Galite pirkti baldų furnitūrą nuo 1 vieneto iki visos partijos.

5. CATAS, TUV, SGS sertifikatai BOYARD gaminiams.

BOYARD vizualiai - spauskite čia