Internetinė prekyba veikia. Kviečiame užsakyti prekes.
Prekių pristatymas vykdomas įprastai - pristatome. Skambinkite.
Dėl šalyje paskelbto karantino ir siekdami maksimaliai sumažinti COVID-19 viruso plitimo galimybę -
aptarnausime tik iš anksto užsiregistravusius klientus ir teiksime tik šias būtiniausias paslaugas: interneto parduotuvės prekių atsiėmimas. 
Vilniuje yra galimybė prekes atsiimti mūsų salone, bekontakčiu būdu. Atsiskaitymas už prekes bus galimas tik bankiniu pavedimu.

Vielinės sagtys 13mm 1000 vnt

17,65 EUR
Su mokesčiais

Tai kokybiškos vielinės sagtys PP (polipropileninėms) ar poliesterio rišimo juostoms sujungti. Naudojamos sutvirtinant ar grupuojant krovinius. Dėl savo ypatingos formos pervėrus rišimo juostą, ji tempimo metu užsiveržia ir leidžia užtikrinti tvirtą sujungimą. Naudojamos visur, kur reikalingas tvirtumas bei garantuotas krovinio stabilumas. Gali būti naudojamos ir keletą kartų.

Kiekis
Turime sandėlyje Vilniuje


VS_13_1000
500 Prekės

Šios prekės komentarai

Parašykite savo įvertinimą ir komentarą apie šią prekę

Vielinės sagtys 13mm 1000 vnt

  • Didmeninė ir mažmeninė prekyba. Didmeninė ir mažmeninė prekyba.
  • Patogus pristatymas: DPD, Venipak, paštomatai, atsiėmimas salone. Patogus pristatymas: DPD, Venipak, paštomatai, atsiėmimas salone.
  • Asmeninė nuolaida. Įsigykite tai, ko reikia, tik dar geresne kaina! Asmeninė nuolaida. Įsigykite tai, ko reikia, tik dar geresne kaina!
  • Mes esame baldų furnitūros ekspertai - konsultuojame, patariame, sprendžiame. Mes esame baldų furnitūros ekspertai - konsultuojame, patariame, sprendžiame.
  • Patogūs apmokėjimo būdai. Patogūs apmokėjimo būdai.