Internetinė prekyba veikia. Kviečiame užsakyti prekes.
Prekių pristatymas vykdomas įprastai - pristatome. Skambinkite.
Dėl šalyje paskelbto karantino ir siekdami maksimaliai sumažinti COVID-19 viruso plitimo galimybę -
aptarnausime tik iš anksto užsiregistravusius klientus ir teiksime tik šias būtiniausias paslaugas: interneto parduotuvės prekių atsiėmimas. 
Vilniuje yra galimybė prekes atsiimti mūsų salone, bekontakčiu būdu. Atsiskaitymas už prekes bus galimas tik bankiniu pavedimu.
  • Pasiūlymas!

Dažymo juosta 30mm x 35m, hot-melt, gelsvai balta

0,69 EUR
Su mokesčiais Pristatymo laikas - klauskite.

Juosta dažymui lipni

Lipni dažymo juosta Somi yra gelsvos spalvos, pagaminta iš impregnuoto, lengvai plėšomo popieriaus su sintetinio kaučiuko hot-melt klijų arba natūralaus kaučiuko solvent klijų sluoksniu. Atspari iki 60oC - 80oC temperatūrai.

Dažymo juosta yra specialios paskirties lipni popierinė juosta, naudojama atliekant įvairius dažymo darbus, skirta apsaugoti nedažomus paviršius. Dažymo juosta lengvai nuplėšiama nuo paviršiaus, pagaminta iš impregnuoto popieriaus. Spalva - gelsva.

Savybės Hot Melt klijai

Ilgis: 35 m

Plotis: 30 mm

Kiekis
Pristatymo laikas - klauskite.

LipniDaz30x35hm

Jums taip pat gali patikti

Šios prekės komentarai

Parašykite savo įvertinimą ir komentarą apie šią prekę

Dažymo juosta 30mm x 35m, hot-melt, gelsvai balta

  • Didmeninė ir mažmeninė prekyba. Didmeninė ir mažmeninė prekyba.
  • Patogus pristatymas: DPD, Venipak, paštomatai, atsiėmimas salone. Patogus pristatymas: DPD, Venipak, paštomatai, atsiėmimas salone.
  • Asmeninė nuolaida. Įsigykite tai, ko reikia, tik dar geresne kaina! Asmeninė nuolaida. Įsigykite tai, ko reikia, tik dar geresne kaina!
  • Mes esame baldų furnitūros ekspertai - konsultuojame, patariame, sprendžiame. Mes esame baldų furnitūros ekspertai - konsultuojame, patariame, sprendžiame.
  • Patogūs apmokėjimo būdai. Patogūs apmokėjimo būdai.