Prekių užsakymas internetu ir pristatymas

Užsakymai priimami 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Norint įsigyti mūsų parduodamas prekes - reikia pateikti užsakymą internetinėje parduotuvėje. Šia paslauga gali naudotis juridiniai arba fiziniai asmenys. Užsakymą mes pristatysime Jums per kurjerius, paštomatus, arba patys. Visoje Lietuvoje pristatymas vykdomas pagal atskirą susitarimą kontaktuojant su vadybininkais.

 

1. KREPŠELIS

Norėdami užsakyti prekes, Jūs turite išsirinkti reikiamą prekę (prekes) iš mūsų siūlomo asortimento. Pasistenkite kuo tiksliau apsispręsti dėl Jus dominančių parametrų – tai sutaupys jūsų laiką užsakymo metu. Yra galimybė užsisakyti sprendimus pagal savo nuožiūra pasirinktas komplektuojančias dalis.

Užsakymą pateikite internetu, patogioje interneto parduotuvėje. Jei turite klausimų - susisiekite su mūsų vadybininkais telefonu arba elektroniniu paštu. Vadybininkų koordinates galite rasti meniu „Kontaktai“. Prekės yra užsakomos Vilniaus skyriuje ir pristatomos iš sandėlių. Prašome atsiminti, su kuriuo vadybiniku derinote užsakymą – tai pagreitins Jūsų aptarnavimą sekančių skambučių metu. Taip pat rekomenduojame palikti vadybininkui ir savo koordinates (telefono numerį). 
Prekių užsakymas galioja sutartą laiko tarpą. Po to užsakymas yra panaikinamas. Mūsų banko rekvizitus jūs galite rasti sąskaitoje išankstiniam apmokėjimui arba meniu „Rekvizitai“. Apmokėti prekes galite bankiniu pavedimu į mūsų sąskaitą bet kuriame banko skyriuje. 

2. PRISIJUNKITE

Užsiregistruokite, prisijunkite arba apsipirkite kaip svečias. Jeigu pasikeitė pristatymo adresas, atnaujinkite jį. Patvirtinkite, kad susipažinote ir sutinkate su elektroninės parduotuvės sąlygomis.

 

3. MOKĖJIMO IR PRISTATYMO BŪDAI

Išsirinkite Jums patogiausią mokėjimo būdą. Mūsų prekes Lietuvoje pristato kurjerių tarnyba.

 

4. PATVIRTINKITE UŽSAKYMĄ

Pasitikrinkite savo užsakymo duomenis. Jeigu viskas gerai, spauskite „UŽSAKYTI“. Patvirtinus užsakymą, būsite nukreipti į pasirinkto banko sistemą. Arba bus sugeneruota išankstinė sąskaita. Apie Jūsų užsakymo būseną informuosime el. paštu. Prekės Jūsų nurodytu adresu pristatomos kuo greičiau po užsakymo apmokėjimo.

 

Papildomi klausimai

Papildomus klausimus galite siųsti ir elektroniniu paštu. 

Klausimai dėl internetinių užsakymų (Pirmadienis-Sekmadienis 7:00-21:00).

Techninė konsultacija (Pirmadienis-Sekmadienis 7:00-21:00).