Prekių užsakymas telefonu ir pristatymas

Norint įsigyti mūsų parduodamas prekes, jums nebūtina atvykti į vieną iš mūsų prekybos skyrių. Jūs galite užsakyti prekes telefonu, faksu arba elektroniniu paštu. Šia paslauga gali naudotis juridiniai arba fiziniai asmenys. Užsakymą mes pristatysime Jums. Visoje Lietuvoje pristatymas vykdomas pagal atskirą susitarimą kontaktuojant su vadybininkais.

Norėdami užsakyti prekes, Jūs turite:
Išsirinkti reikiamą prekę (prekes) iš mūsų siūlomo asortimento. Pasistenkite kuo tiksliau apsispręsti dėl Jus dominančių parametrų – tai sutaupys jūsų laiką užsakymo metu. Yra galimybė užsisakyti sprendimus pagal savo nuožiūra pasirinktas komplektuojančias dalis.

Susisiekite su mūsų vadybininkais telefonu arba atsiųsti užsakymą SMS ar elektroniniu paštu. Vadybininkų koordinates galite rasti meniu „Kontaktai“. Prekės yra užsakomos Vilniaus skyriuje ir pristatomos iš sandėlių. Tačiau jeigu neturite nei fakso, nei elektroninio pašto, prekių suma nurodoma telefonu. Prašome atsiminti, su kuriuo vadybiniku derinote užsakymą – tai pagreitins Jūsų aptarnavimą sekančių skambučių metu. Taip pat rekomenduojame palikti vadybininkui ir savo koordinates (telefono numerį). 
Prekių užsakymas galioja sutartą laiko tarpą. Po to užsakymas yra panaikinamas. Mūsų banko rekvizitus jūs galite rasti sąskaitoje išankstiniam apmokėjimui arba meniu „Apie mus“. Apmokėti prekes galite bankiniu pavedimu į mūsų sąskaitą bet kuriame banko skyriuje. Gyventojai taip pat gali atsiskaityti už prekias grynais pinigais su DPD kurjeriu, kuris pristatys jums siuntą. Jeigu pageidaujate rinktis šį apmokėjimo būdą – būtinai nurodykite tai užsakymo metu mūsų vadybininkui. 

Kaip pirkti

Kaip vyksta apmokėjimas? Kokie apmokėjimo būdai?

Prekės pristatymas.

Garantijos sąlygos

Papildomi klausimai

Papildomus klausimus galite siųsti ir elektroniniu paštu

Klausimai dėl internetinių užsakymų (Pirmadienis-Sekmadienis 7:00-21:00):

Techninė konsultacija (Pirmadienis-Sekmadienis 7:00-21:00):