BICIULIS.LT istorija

Šiandieninėje lietuvių kalboje žodis bičiùlis reiškia ‘ištikimas draugas’. Tai vedinys iš bičius ‘bitininkas’, ‘tas, kuris su kitu asmeniu turi bites’. O tai daugiau, nei bendri reikalai, tai pasitikėjimas, pagalba ir nuoširdumas.

Savo verslą pavadinome BICIULIS.LT žinodami, kad tai geriausias mūsų pačių apibūdinimas. Mes draugiški, artimi. Puikiai išmanome savo sritį, esame baldų furnitūros ekspertai ir esame pasirengę dalintis patirtimi, bičiuliškai patardami ir parinkdami efektyviausius sprendimus individualiai Jums. Siekiame būti patikimu draugu ir partneriu savo klientams.

Įsikūrę patogioje Vilniaus miesto dalyje netoli Savanorių pr., siekiame būti jums ne tik lengvai prieinami. Šis salonas yra klientų ir mūsų gyvo bendravimo erdvė - čia jausitės visada laukiami. Jus aptarnausime patys, o ne per tarpininkus. Betarpiškai bendraudami galime tiksliai įsigilinti į kiekvieno jūsų poreikius, pasiūlyti prekes net ir išrankiausiam skoniui.

Garantuojame geriausias kainas, nes mūsų atstovaujamas prekės ženklas orientuojasi į geriausią kokybės ir kainos santykį. Pasirinkome šį prekės ženklą, nes tai draugiškas klientui prekės ženklas.

Siekiame, jog pirkimo procesas nuo pat pirmojo kontakto taptu maloniu įspūdžiu Jums. Kiekvieną kartą džiaugiamės Jus pamatę ir paspaudžiame ranką, patariame ir sprendžiame problemas kartu. Esame pasiekiami, kai to labiausiai reikia - net ir ne darbo valandų metu. Bičiuliškai kviesime į savo renginius, pristatymus, mokymus. Informuosime apie naujienas, sprendimus baldams, parodų tendencijas.

Siekiame, jog taptume bičiuliais. Pažadame išskirtinį dėmesį ir ilgalaikę draugystę. Iš savęs reikalaujame daugiau tam, kad Jūs grįžtumėte pas mus. Vėl grįžtantys žmonės – geriausias mūsų darbo įvertinimas!

Nuoširdžiai Jūsų, BICIULIS.LT komanda

--

Apie BICIULIS.LT

BICIULIS.LT įgaliotas atstovas Lietuvoje ir Pabaltijo šalyse.

Pagrindinė BICIULIS.LT veikla - mažmeninė ir didmeninė pakavimo medžiagomis. Atstovaujame prekės ženklą Lietuvoje. Mūsų kolektyvas turi didesnę, nei 10 metų patirtį rinkoje. Išmanome prekes ir sprendimus ir prisiimame atsakomybę už Jūsų sėkmingą apsipirkimą. Mes esame savo srities ekspertai - konsultuojame, patariame, sprendžiame. 

Misija

dirbame tam, kad bičiuliškai pasidalintume žiniomis, patirtimi bei patyrimais su savo klientais, kad palengvintume procesą, sumažintume rūpesčius ir užtikrintume reikiamiausių prekių pasirinkimą bei garantuotume geriausią kokybės ir kainos santykį.

    1. Sąžiningai geriausias kokybės ir kainos santykis 

    2. Ekspertiniai patarimai 

    3. Patogu ir Patikima 

Vizija

siekiame tapti puikiai organizuota ir optimalaus asortimento baldų furnitūros prekybos bendrove, kurią klientai vertina dėl išmintingų patarimų, draugiškumo bei sąžiningai geriausio kokybės ir kainos santykio.

    1. Būtiniausios baldų furnitūros prekės 

    2. Klientai svarbiau už pinigus 

Ką mes vertiname ir kuo vadovaujamės?

TIKSLINGAS ŽINGEIDUMAS. Siekiame nepaviršutiniškai, nenutrūkstamai ir kryptingai domėtis tuo ką darome, kad padėtume klientui rasti naudingiausius sprendimus.

EFEKTYVUS NOVATORIŠKUMAS. Nuolat ieškome naujų galimybių atlikti užduotis efektyviau, išnaudoti naujausias technologijas bei vadybos metodus. Siekiame to tam, kad galėtume laiku priimti sprendimus, kurie užtikrintų sąžiningai žemas kainas klientams. Diegiame naujausias technologijas savo darbe.

ŠILTAS BENDRAVIMAS. Esame atviri, draugiški, bičiuliški ir gerai išmanome baldų furnitūros veiklos sferą, todėl siekiame užtikrintai, atvirai dalintis savo žiniomis ir įžvalgomis, kad duotume savo klientams geriausią naudą.

Kodėl verta rinktis BICIULIS.LT?

    1. Geriausias kokybės ir kainos santykis 

    2. Naudingi patarimai ir konsultacijos jums patogiausiu laiku ir kanalais 

    3. Malonus bendravimas visada 

    4. Patikrintas prekinis ženklas 

    5. Rūpestingi, išmanantys savo darbą konsultantai 

    6. Patikimumas, žinios, kompetencija 

Kodėl mes kitokie?

BICIULIS.LT - draugiška įmonė, orientuotą į optimaliausią kokybės ir kainos santykį savo klientui. Esame tinkamu metu, tinkamoje vietoje ir su efektyviu ir kokybišku sprendimu už klientui priimtiną kainą.

Kaip BICIULIS.LT garantuoja geriausią kainos ir kokybės santykį?

Mes patys dirbame efektyviai ir renkamės tik geriausius kainos/kokybės santykį atitinkančius partnerius. Užtikriname kokybę savo darbe, ir kokybę garantuojame savo klientams. Tam, kad mūsų žodžiai būtų darbai. Štai ką jau atlikome ir sėkmingai plėtojame:

    1. Mūsų tiekėjas vienas didžiausių rinkoje. Patikimas partneris. 

    2. Kolektyve turime - baldų furnitūros, marketingo, informacinių technologijų, programavimo, matematinės statistikos, analitikos, matematinės ekonomikos specialistus. 

    3. Dirbame su geriausią potyrį klientui garantuojančia el. parduotuvės platforma PrestaShop. Naudojame geriausius tos platformos papildymus. Ir tik išimtiniais atvejais pasitelkiame programuotojus. 

    4. Mūsų elektroninė parduotuvė tiesiogiai sujungta su buhalterine programa. Tai mums leidžia greitai ir kokybiškai atlikti Jūsų užsakymus. Mūsų partneris B1. 

    5. Mūsų elektroninėje parduotuvėje tiesiogiai integruota sistema su kurjeriais. Mūsų partneris DPD. 

    6. Mūsų elektroninė parduotuvė veikia patikimiausiame ir greičiausiame duomenų centre Lietuvoje. Mūsų partneris CherryServers. 

    7. Analizuojame savo el. parduotuvės duomenis. Lankytojų srautai, pardavimai. Dirbame su geriausia analitikos platforma - Google Analytics. Mūsų specialistai turi Google sertifikatus. 

    8. Mūsų naudojamos klientų aptarnavimo sistemos veikimą užtikrina vienas didžiausių operatorių Lietuvoje. Nepraleidžiame nei vieno skambučio. Mūsų partneris Telia. 

    9. Mūsų klientų aptarnavimą pagerina konsultavimo internetu tiesiogiai arba el. paštu galimybė. Tai leidžia reaguoti žaibišku greičiu, Jums patogiu bendravimo kanalu. Partneris - didžiausia pasaulyje klientų aptarnavimo platforma ZenDesk. 

    10. Net naujienlaiškiams siųsti esame pasirinkę geriausią platformą MailerLite, kurią galime rekomenduoti bet kuriam iš Jūsų. Užsakyti naujienlaiškius taip pat paprasta, kaip ir jų atsisakyti.

    11. Mūsų IT ūkio betarpišką darbą ir saugumą užtikrina CloudLinux platforma. 

    12. Net programinę įrangą renkamės apgalvotai. Darbe naudoja LibreOffice nemokamą ofiso paketą. Taip pat Gimp, Inkscape, Notepad++, HeidiSQL, Thunderbird, 7Zip. Pavargote juos visus instaliuoti? Pakanka užeiti į https://ninite.com/ ir atsisiųsti viską, ko norite vienu paspaudimu. Ir viskas bus suinstaliuota efektyviai ir greitai. Mes mėgstame efektyvumą. 

Mes žinome, kad mūsų bičiuliškas stilius ir aukšta darbo kokybė yra Jūsų sėkmės garantija.

BICIULIS.LT įgaliotas atstovas Lietuvoje ir Pabaltijo šalyse.