Internetinė prekyba veikia. Kviečiame užsakyti prekes.
Prekių pristatymas vykdomas įprastai - pristatome. Skambinkite.
Dėl šalyje paskelbto karantino ir siekdami maksimaliai sumažinti COVID-19 viruso plitimo galimybę -
aptarnausime tik iš anksto užsiregistravusius klientus ir teiksime tik šias būtiniausias paslaugas: interneto parduotuvės prekių atsiėmimas. 
Vilniuje yra galimybė prekes atsiimti mūsų salone, bekontakčiu būdu. Atsiskaitymas už prekes bus galimas tik bankiniu pavedimu.

Šioje slapukų politikoje rasite informaciją apie tai kas yra slapukai ir kaip mes juos naudojame savo svetainėje.

1. Kas yra slapukai?
Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, sudaryti iš raidžių ir skaičių. Slapukuose yra informacijos, kuri yra išsaugoma jūsų kompiuterio naršyklėje arba mobiliųjų telefonų kietajame diske.

2. Kaip mes naudojame slapukus?
Mes naudojame slapukus, kad atskirtumėte jus nuo kitų mūsų svetainės naudotojų ir suteiktume jums unikalią naršymo patirtį. Taip pat mes naudojame slapukus, kad mūsų svetainė prisimintų, ką atlikote naršydami joje.

3. Kokių rūšių slapukus mes naudojame?
Slapukai gali būti sesijos arba nuolatiniai. Sesijos slapukai ištrinami iš kompiuterio, kai naršyklė uždaroma. Nuolatiniai slapukai yra saugomi kompiuteryje, kol jie bus ištrinti arba jų galiojimo laikas pasibaigs. Slapukai mūsų tinklalapyje naudojami mūsų siūlomoms paslaugoms tobulinti. Kai kurie iš jų yra griežtai reikalingi siekiant užtikrinti, kad puslapis tinkamai veiktų, o kiti padeda pagerinti jo veikimą ir jūsų, kaip svetainės naudotojo, patirtį.