BALTISH.COM, MB - internetiniame portale BICIULIS.LT pateikiamą informaciją įmonė kaupia, kuria ir skelbia bei už turinio naujinimą ir tikrumą atsako pagal LR įstatymus. Šios svetainės kūrėjai neprisiima atsakomybės už informacijos, pateikiamos išoriniuose puslapiuose, į kuriuos veda ši svetainė svetainėje skelbiamos nuorodos, pasikeitimus, tikroviškumą, turinį, pažeidimus ar kitus svetainių reikalavimų neatitinkančius aspektus.

BALTISH.COM, MB interneto portalo ir bet kurio jos svetainės puslapio (dalies) turinį ir formą, dizainą, pateikimą gina Europos Sąjungos tarptautiniai ir Lietuvos Respublikos įstatymai.

Mes, BALTISH.COM, MB, turime pilnas autorines teises į savo internetinį portalą ir joje pateiktą turinį: tekstus, nuotraukas, brėžinius ir kitus įmonei ar jos partneriams priklausančias, turinio vaizdus ir tekstus. 

Mūsų portale BICIULIS.LT pateikiamą informacinę medžiagą draudžiama kopijuoti, platinti ar kitaip naudoti be aiškių ir tikslių nuorodų į šią svetainę. Be BALTISH.COM, MB sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.


Firminių ženklų, dizainų, gaminių ar prekių ar paslaugų pavadinimų, šūkių, emblemų, reklamos vaizdų ir pan. autorinės turtinės teisės priklauso BALTISH.COM, MB ir mūsų verslo partneriams.