SketchUp – 3D modeliavimo programa, sukurta tiek profesionalams, tiek pradedantiesiems. Pasaulyje populiariausias 3D modeliavimo įrankis. Kurk, dalinkis ir įgyk naujos patirties. Nuo kitų 3D modeliavimo programų SketchUp išsiskiria paprasta ir greitai perprantama aplinka.

Kas yra SketchUp Free? „Sketchup Free“ yra Trimble Online SketchUp versija, kuri yra patogi priemonė dirbti iš bet kur esant interneto ryšio prieigai. Šis „Trimble SketchUp“ produktas taupo Jūsų kompiuterinės įrangos išteklius. Vienas didžiausių privalumų, kad sukurti 3D modeliai pagal Jūsų poreikį yra saugomi Online platformoje. Trimble SketchUp Free galima dirbti naudojant bet kokią naršyklę bei bet kokia kompiuterinę operacinę sistemą.

Atsisiųskite ir naudokite nemokamai jau dabar: https://www.sketchup.com/plans-and-pricing/sketchup-free

Galėsite parsisiusti nemokamai.


Ieškote, kokia geriausia baldų projektavimo (baldų braižymo) programa ? Tai ne tik programa baldų projektavimui. Tai ir namų projektavimo programa. SketchUp naudojama ir kaip virtuves baldu projektavimo programa , spintu projektavimo programa , laiptu braizymo programa , baldu konstravimo programa , braižymo programa , korpusiniu baldu projektavimo programa , programa baldu projektavimui , tai patikima projektavimo programa. Tai lengva braizymo programa, paprasta braizymo programa.

Atsisiųskite ir naudokite nemokamai jau dabar: https://www.sketchup.com/plans-and-pricing/sketchup-free

Galėsite parsisiusti nemokamai.